مثال‌هاي خودرويي!!!

چند روزيه كه مدام برف اومده و حالا هم هوا حسابي سرده... خب اردبيله ديگه!!!

* * * * * * *

      شب قبل از سفرش به مكه، اون‌قدر چرت و پرت گفت و فرافكني كرد كه طرفداران خودش هم از اين‌همه ياوه‌گويي‌هاش حسابي متاثر و متاسف شدن!!! و مثل يه راننده تريلي گفت فرمان رو ول كرديم و داريم با تمام قوا گاز مي‌ديم تا هرجا مي‌ره بره!!!

* * * * * * *

       رحمان حرف جالبي مي‌زد. گفت دولت قبلي مثل يه ماشين بود كه چراغاش تمام روشن بود و همه‌جا رو روشن كرده بود، ولي حركت نمي‌كرد؛ اين دولت هم بر عكس، مثل ماشينيه كه تو يه شب ظلماني، همه‌ي چراغاش خاموشه و تخته گاز داره مي‌ره، بدون هيچ برنامه‌اي، كي قراره بيفته تو دره خدا داند... اگه تا حالا نيفتاده باشه!!!

/ 7 نظر / 4 بازدید
باران

من مثل پروفسور رحمان فکر نمی کنم؛ دولت سابق چراغ هاش روشن بود و در زوایایی هم البته خوب حرکت کرد یکی از این زوایا فرهنگ بود؛ این دولت توانست دنیا را با ایران اشتی دهد؛ ایرانی که از ممالک غرب روی گردان بود و بسیار منزوی، و البته تنها شعار اقتصادی این دولت قبل از روی کار امدن تلاش برای افزایش قیمت نفت از بشکه ای نه دلار به هیجده دلار بود که در زمان خود بسیار بعید به نظر می رسید ولی زمانی که دولت جدید بر سر کار امد نفت شاید از مرز سی دلار در هر بشکه گذشته بود! دولت جدید دقیقا نقطه ی مقابل دولت سابق است؛ تمام دنیا را بر ضد ما شوراند؛ درواقع فرهنگ در این دولت و البته سیاست هیچ جایی نداشته و ندارد. ضمنا این دولت با شعار اقتصادی بر سر کار امد و می بینیم که در زمان حکومتش چه بر سر اقتصاد مملکت امد

آذرخش

عجب رزيدنتی خوبی که اينقدر فرصت مسافرت دارين !!؟؟ خوب مگه راننده تريلی چشه؟؟

چاخان اوغلو

سلام عليكوم. مني چندسال بودي كي باسيد قهر كرده بوديم. خب حالا ازمطلبش خوشمان آمد والله موضوع تريلي وچراغ روشن وخاموش نيست كي. اينها همه اش بازي سياسي بقول معروف سر لحاف ملا بود. اينا توپ آمدند، اونا (آمريكا) توپ آمد و جرج دبليو هم گوفت كي جنگ جهاني سووم داره شروع ميشه كي هاميسي ملل متفق جفت كردي و شيرين خانوم عبادي هم جمعيت صلح دورست كرد .عده اي گوفتند كي آمريكا تا قبل ازپايان سال مسيحي به ايران حمله ميكونه ووووووو حالا معلوم شده كي اينها همه بازي بوده. چرا؟ خب مي بينين كي يكدفعه ۳۰ تا دستگاه اطلاعاتي آمريكا بالاتفاق اعلام كردند كي ايران بمب دورست نميكونه. ازاين طرف هم فتوا صادر شد كي مذاكره با شيطان بزرگ عيبي نداري. آقاي احمدي نژاد كي هم چون داخل ماجرا بود واز كم وكيف قضيه خبرداشت، هي مرتب به مردم مي گوفت كه آمريكا به ايران حمله نخواهيد كرد. بسلامتي وميمنت وموباركي، تا چند وقت ديگر هم سفارتخانه ها بازگشائي ميشن و روابط پشت پرده هم مياد جلوي پرده و اعلاميه جهاني حقوق بشر را هم ميذارن دركوزه ويك آب هم روش. آنوقت تازه مومكنه كي متخصصين شكنجه هم از سيا بيارند وسر مارا هم زير آب بكنند. آمين يارب العالمين.

بنفشه

تو هنوز زنده ای بشر؟؟!!! نه, ببخشید آقای دکتر!

باران

سخنگوي دولت ایران در مصاحبه با یک خبرنگار: تورم؟‌منظورتون رو نمی فهمم!!! سخنگوی دولت ژاپن: ما به حيات فضايي اعتقاد داريم! تفاوت: ژاپنی ها چيزی رو که نيست هست می کنن ايرانی ها چيزی رو هست نيست می کنن شباهت: هر دو جادوگرند اين يکی از تو کلاهش ادم فضايی در مياره اون يکی تورم رو می کنه تو کلاهش

سانی

سيدحسن

باران خانوم اگه اين نوشته خودت بود خيلي باحال بود. اگه يه كم تلاشتو بيشتر كني يه چيزي مثل ابراهيم نبوي مي شي